ESPL – Куцак і Партнери

Представництво у Європейському Суді з Прав Людини

Коли Вами вичерпано всі можливості в українських судах, тоді наші адвокати допоможуть Вам якісно подати скаргу до Європейського Суду з Прав Людини (ЄСПЛ), оскільки мають у цьому багаторічний досвід.

Ми виконаємо попередній аналіз справи, правильно оформимо заяву до ЄСПЛ, візьмемо участь у веденні справи, і допоможемо проконтролювати виконання прийнятого рішення ЄСПЛ державою Україна.

Якщо Ви задаєтеся питанням “коли людина може звернутися до ЄСПЛ”, то варто отримати нашу консультацію для виконання попередньої оцінки справи. Бо ми глибоко вивчаємо практику Європейського Суду з Прав Людини, і наша допомога дозволить уникнути витрат у тому випадку, коли підстав для розгляду справи у ЄСПЛ не є достатньо і коли Ваші шанси на перемогу не є переконливими.

Позов до ЄСПЛ вимагає подання документів згідно затверджених форм, інакше Ваше звернення до ЄСПЛ можуть відхилити і Ви не встигнете повторно подати заяву до ЄСПЛ на розгляд. Але допомога наших англомовних адвокатів забезпечить Вам правильне оформлення заяви до ЄСПЛ, і Ви встигнете її подати у короткий відведений строк.

Після завершення розгляду справи судом, ми допоможемо Вам проконтролювати виконання рішення ЄСПЛ державою Україна.

Наші професійні англомовні адвокати допоможуть Вам у ЄСПЛ із веденням справ щодо права спілкування із дитиною, визнання батьківства, неефективного розслідування справи про зґвалтування, принижуючого гідність поводження та катувань, примусової праці, переповненості камер, надмірної тривалості або незаконного тримання під вартою, перешкоджань листуванню із засудженим, відмови у відкритті провадження, тривалого зупинення справи, відмова у переведенні засудженого в заклад ближче до батьків, порушень при проведенні обшуку, невиконання рішень суду та інше.

Довірте нам вирішення Вашого питання, отримайте бажаний результат і зекономте свої зусилля та час.

Зразок заяви до ЄСПЛ: https://www.90-05-10.com/zayava/.

А як правильно оформити заяву до ЄСПЛ – підкажуть наші адвокати!

Консультація коштує 800 грн, під час якої Ви отримаєте план дій, розуміння остаточного результату, і вартість ведення усієї справи. Зазвичай ЄСПЛ включає вартість супроводу юристів у розмір компенсації, який повинен виплатити Уряд України. Для цього ми надаємо папери, які підтверджують оплату вартості нашої роботи.

Наш офіс знаходиться у м.Чернівці, але справи ми можемо вести і дистанційно – як по всій Україні, так і в Європі та Америці, оскільки наші адвокати є англомовними. Сам ЄСПЛ знаходиться у Стразбурзі, Франція, на кордоні з Німеччиною. І вся справа та супровід ведуться також дистанційно.

phone

Приклад постанови ЄСПЛ

Скарга на "Надмірну тривалість кримінального провадження та на відсутність у національному законодавстві ефективного засобу юридичного захисту".

Читати більше

Приклад постанови ЄСПЛ

Скарга на "Надмірну тривалість цивільних проваджень та на відсутність у національному законодавстві ефективного засобу юридичного захисту".

Читати більше

Приклад постанови ЄСПЛ

Скарга на "Неналежні умови тримання їх під вартою та відсутність у національному законодавстві ефективного засобу юридичного захисту".

Читати більше

Приклад постанови ЄСПЛ

Скарга на "Ненадання належної медичної допомоги під час тримання його під вартою".

Читати більше

Приклад постанови ЄСПЛ

Скарга на "Жорстоке поводження працівниками поліції".

Читати більше

Заява у ЄСПЛ

Порожній бланк Заяви та заповнений примірник Заяви.

Читати більше

Вимоги до заяви у ЄСПЛ

Як і що потрібно писати у Заяву

Читати більше
Юридична фірма
4.9
На основі 35 відгуків
powered by Google
Ольга Григоруца
Ольга Григоруца
20:59 20 Jul 21
Юридична фірма "Куцак і Партнери" - це професіоналізм, компетентність та інформативність. Особлива подяка Олені Матвіївні за вичерпну інформацію щодо мого питання, за її людяність та підтримку. Завдяки цьому я знаю, як мені діяти.Щиро рекомендую!
Тина Попова
Тина Попова
17:52 20 Jul 21
Дуже дякуємо за співпрацю Юридичній фірмі "Куцак і Партнери" ! Олена Матвіївна вміє діяти у нестандартних ситуаціях, оперативно виконувала поставлені завдання і має високий рівень компетентності у своїй справі. До того ж, дуже приємна людина з високими моральними цінностями.
Максим Кольба
Максим Кольба
12:45 20 Jul 21
Щиро дякую юридичній фірмі "Куцак і Партнери".Здавалося безнадійна ситуація, і я сам майже здався і вже не вірив в успіх. Ви переконали мене йти до кінця. Ми знайшли тонкі моменти в нашій справі, виробили політику захисту наших прав і відстояли наші інтереси. Я залишився задоволеним від співпраці з Вами. Тепер я знаю, що в разі будь-яких ситуацій, де мені буде необхідна допомога юристів я буду йти тільки до Вас!
Vladyslav Shubravskyi (AMOSOV)
Vladyslav Shubravskyi (AMOSOV)
12:37 20 Jul 21
Якщо потрібна дійсна професійна юридична допомога, то краще фірми, ніж "Куцак та Партнери", в Чернівцях не знайти!Консультації, представництво інтересів у суді, медіація та досудове врегулювання спорів, юридичний супровід підприємства - ось основний перелік послуг, якими я користувався за довгий час моєї співпраці з Юридичною фірмою "Куцак та Партнери". Завжди я отримував потрібний мені результат.Рекомендую.
Болонна Христина (Студент БДМУ)
Болонна Христина (Студент БДМУ)
17:10 12 May 21
Дякую "Куцак і Партнери" за ваш професіоналізм!Окрема подяка Олені Матвіївні за вичерпне консультування у моїх питаннях та допомогу на всіх етапах вирішення питання.Ви справжні професіонали своєї справи. Можу щиро рекомендувати вас друзям та знайомим.
Переглянути всі відгуки
js_loader

Ключові слова для пошуку:

європейський суд з прав людини, рішення єспл, зразок заяви до європейського суду з прав людини, звернення до європейського суду з прав людини, европейский суд по правам человека, практика єспл, еспл, “ЄСПЛ”, європейський суд, рішення європейського суду, європейський суд прав людини, заява до європейського суду з прав людини, представництво адвоката, еспч как подать жалобу, рішення європейського суду з прав людини, заява до європейського суду, международный суд по правам человека, заява до європейського суду з прав людини зразок, практика європейського суду з прав людини, зразок заяви до єспл, європейський суд з прав людини рішення, европейский суд по правам человека украина, європейський суд з прав людини україна, юрист еспч, еспч сайт, коли людина може звернутися до європейського суду з прав людини, порядок звернення до європейського суду з прав людини, виконання рішень єспл, рішення єспл проти україни, заява до єспл зразок, європейський суд з прав людини сайт, єспл рішення, формуляр заяви до єспл, заява до європейського суду з прав людини у цивільній справі, звернення до європейського суду з прав людини зразок, європейський суд з прав людини може розглядати, як правильно оформити заяву до єспл, зразок заяви до європейського суду, які скарги не розглядає європейський суд, єспл сайт, заповнений формуляр заяви до європейського суду з прав людини, формуляр заяви до єспл 2022, виконання рішень європейського суду з прав людини, європейський суд з прав людини офіційний сайт, виконання рішень європейського суду з прав людини в україні, зразок заяви до єспл у цивільній справі, європейський суд з прав людини це, сайт європейського суду з прав людини, де знаходиться європейський суд з прав людини, коли людина може звернутися до європейського суду, заява до єспл приклад, “право суд”, як звернутися до європейського суду з прав людини, де знаходиться європейський суд, умови подання скарги до єспл, адвокат еспч, как подать заявление в европейский суд, європейський суд з прав людини адреса, адвокат єспл, Адвокат у Євро Суд Прав Людини, Професіонали по ЄСПЛ, Адвокат в ЕСПЧ, Професійна допомога в ЄСПЛ, Юристи у Євро Суд Прав Людини, Підготовка скарги в ЄСПЛ, Консультуємо по скарзі в ЄСПЛ, Помогаем в ЕСПЧ, Приклади постанов ЄСПЛ, ЄСПЛ як подати скаргу, Как писать Заявление в ЕСПЧ, Якісно ведемо справу в ЄСПЛ, Надаємо повну допомогу в ЄСПЛ, Отримай всю інформацію по ЄСПЛ, ЄСПЛ: аналіз скарги і справи