Вимоги до заяви – Куцак і Партнери

Вимоги до заяви

Заява у ЄСПЛ подається на затвердженому бланку, який можете завантажити тут: Заява у ЄСПЛ.

Заява повинна стосуватися порушень прав тими країнами, на які поширюється дія Конвенції. При цьому Вам не обов’язково бути громадянином цих країн.
Звертатися у ЄСПЛ можна тільки після вичерпання можливостей захистити свої права в Українських судах всіх інстанціїй. Термін подання заяви у ЄСПЛ – 4 місяці після завершення події, щодо якої Ви скаржитеся, або 4 місяці після отримання рішення в останній інстанції. Якщо Ви допустили помилку у Заяві – її буде відхилено без права повторного звернення. Якщо Ви не встигли подати Заяву у 4-місячний термін – повторне подання Заяви не є передбаченим.
У Заяві потрібно дуже стило надати інформацію стосовно фактів, скарг та вичерпання національних засобів правового захисту. Кожну подію опишіть у хронологічній послідовності, вказуючи точні дати. Якщо Ваша Заява стосується кількох скарг –  напишіть про кожну окремо. Зазначте які саме права та свободи були порушені з посиланням на конкретні статті Конвенції та протоколи до неї, які гарантують ці права. Потрібно пояснити чому Ви вважаєте, що викладені Вами факти слід вважати порушенням Конвенції. Вкажіть яких результатів Ви очікуєте від розгляду справи у Суді. Якщо очікуєте фінансову компенсацію – вкажіть точну суму в євро. До цих вимог додаєте витрати на послуги адвоката. Якщо Ви зверталися із цією справою до інших міжнародних установ – треба додати копію рішень, вказати назву установ, коли було звернення і який результат отримано.
Також, навпроти кожної скарги вкажіть чи використали Ви всі доступні засоби правового захисту у відповідній державі, включаючи апеляції.
Вкажіть докази, які засвідчують викладені Вами факти. Зокрема, вкажіть перелік отриманих рішень, дату ухвалення кожного з них, назви інстанцій, викласти суть рішень.
І щоб довести дотримання 4-місячного терміну – треба вказати дату, коли було прийнято, оголошено і отримано остаточне рішення на національному рівні. Потрібно вказати список супровідних документів, кількістю до 25 штук.
Якщо інформацію в Заяві продублювати англійською або французькою мовою, то це пришвидшить розгляд Заяви. Ми саме так і робимо, бо ми – англомовні адвокати, і тому наші клієнти завжди встигають у відведений термін!
Заява подається факсом або поштою у Францію, місто Стразбург (The Registrar European Court of Human Rights, Council of Europe, F–67075 STRASBOURG CEDEX, FRANCE).
З моменту отримання Судом Заяви до моменту винесення постанови проходить від року до десяти. Якщо Ви маєте причини для пришвидшення розгляду справи, наприклад захворювання у важкій стадії, то їх обов’язково потрібно вказати.
Рішення ЄСПЛ приймається англійською або французькою мовами, і надається у письмовому вигляді в особистий електронний кабінет адвоката.

Якщо Ви маєте ліцензійний Adobe Acrobat Reader, то можете завантажити примірник заповненої заяви у форматі pdf: https://www.90-05-10.com/Zrazok_zaiavy_u_ESPL.pdf

Або можете завантажити цей же примірник, але поданий як окремі фото кожної сторінки примірника заяви: https://www.90-05-10.com/Zrazok_zaiavy_u_ESPL, foto.rar

Замовте допомогу нашого англомовного адвоката, і Ви встигнете подати Заяву у 4-місячний строк, не допустивши помилок, додавши всі необхідні папери, і вказавши всі потрібні аргументи для пришвидшення розгляду Вашої справи.

Напишіть Ваш контактний номер телефона у форму нижче та натисніть “Замовити дзвінок”, і ми зателефонуємо та надамо Вам інформацію про наші послуги.

phone
Юридична фірма
4.9
На основі 35 відгуків
powered by Google
Ольга Григоруца
Ольга Григоруца
20:59 20 Jul 21
Юридична фірма "Куцак і Партнери" - це професіоналізм, компетентність та інформативність. Особлива подяка Олені Матвіївні за вичерпну інформацію щодо мого питання, за її людяність та підтримку. Завдяки цьому я знаю, як мені діяти.Щиро рекомендую!
Тина Попова
Тина Попова
17:52 20 Jul 21
Дуже дякуємо за співпрацю Юридичній фірмі "Куцак і Партнери" ! Олена Матвіївна вміє діяти у нестандартних ситуаціях, оперативно виконувала поставлені завдання і має високий рівень компетентності у своїй справі. До того ж, дуже приємна людина з високими моральними цінностями.
Максим Кольба
Максим Кольба
12:45 20 Jul 21
Щиро дякую юридичній фірмі "Куцак і Партнери".Здавалося безнадійна ситуація, і я сам майже здався і вже не вірив в успіх. Ви переконали мене йти до кінця. Ми знайшли тонкі моменти в нашій справі, виробили політику захисту наших прав і відстояли наші інтереси. Я залишився задоволеним від співпраці з Вами. Тепер я знаю, що в разі будь-яких ситуацій, де мені буде необхідна допомога юристів я буду йти тільки до Вас!
Vladyslav Shubravskyi (AMOSOV)
Vladyslav Shubravskyi (AMOSOV)
12:37 20 Jul 21
Якщо потрібна дійсна професійна юридична допомога, то краще фірми, ніж "Куцак та Партнери", в Чернівцях не знайти!Консультації, представництво інтересів у суді, медіація та досудове врегулювання спорів, юридичний супровід підприємства - ось основний перелік послуг, якими я користувався за довгий час моєї співпраці з Юридичною фірмою "Куцак та Партнери". Завжди я отримував потрібний мені результат.Рекомендую.
Болонна Христина (Студент БДМУ)
Болонна Христина (Студент БДМУ)
17:10 12 May 21
Дякую "Куцак і Партнери" за ваш професіоналізм!Окрема подяка Олені Матвіївні за вичерпне консультування у моїх питаннях та допомогу на всіх етапах вирішення питання.Ви справжні професіонали своєї справи. Можу щиро рекомендувати вас друзям та знайомим.
Переглянути всі відгуки
js_loader

Ключові слова для пошуку:

європейський суд з прав людини, рішення єспл, зразок заяви до європейського суду з прав людини, звернення до європейського суду з прав людини, европейский суд по правам человека, практика єспл, еспл, “ЄСПЛ”, європейський суд, рішення європейського суду, європейський суд прав людини, заява до європейського суду з прав людини, представництво адвоката, еспч как подать жалобу, рішення європейського суду з прав людини, заява до європейського суду, международный суд по правам человека, заява до європейського суду з прав людини зразок, практика європейського суду з прав людини, зразок заяви до єспл, європейський суд з прав людини рішення, европейский суд по правам человека украина, європейський суд з прав людини україна, юрист еспч, еспч сайт, коли людина може звернутися до європейського суду з прав людини, порядок звернення до європейського суду з прав людини, виконання рішень єспл, рішення єспл проти україни, заява до єспл зразок, європейський суд з прав людини сайт, єспл рішення, формуляр заяви до єспл, заява до європейського суду з прав людини у цивільній справі, звернення до європейського суду з прав людини зразок, європейський суд з прав людини може розглядати, як правильно оформити заяву до єспл, зразок заяви до європейського суду, які скарги не розглядає європейський суд, єспл сайт, заповнений формуляр заяви до європейського суду з прав людини, формуляр заяви до єспл 2022, виконання рішень європейського суду з прав людини, європейський суд з прав людини офіційний сайт, виконання рішень європейського суду з прав людини в україні, зразок заяви до єспл у цивільній справі, європейський суд з прав людини це, сайт європейського суду з прав людини, де знаходиться європейський суд з прав людини, коли людина може звернутися до європейського суду, заява до єспл приклад, “право суд”, як звернутися до європейського суду з прав людини, де знаходиться європейський суд, умови подання скарги до єспл, адвокат еспч, как подать заявление в европейский суд, європейський суд з прав людини адреса, адвокат єспл, Адвокат у Євро Суд Прав Людини, Професіонали по ЄСПЛ, Адвокат в ЕСПЧ, Професійна допомога в ЄСПЛ, Юристи у Євро Суд Прав Людини, Підготовка скарги в ЄСПЛ, Консультуємо по скарзі в ЄСПЛ, Помогаем в ЕСПЧ, Приклади постанов ЄСПЛ, ЄСПЛ як подати скаргу, Как писать Заявление в ЕСПЧ, Якісно ведемо справу в ЄСПЛ, Надаємо повну допомогу в ЄСПЛ, Отримай всю інформацію по ЄСПЛ, ЄСПЛ: аналіз скарги і справи