ЄСПЛ зазначає, що «належність» медичної допомоги залишається найбільш важким елементом для визначення. Тому скарги на “Ненадання належної медичної допомоги” потребують дуже якісного оформлення, бо включають великий перелік факторів, які впливають на результат.
Такими факторами є не тільки діагноз, щодо якого клієнт не отримав належну медичну допомогу, а і стадія захворювання, ступінь захворювання, наявність ускладнень основного захворювання, і наявність супутніх захворювань. Звісно, важливою є тривалість ненадання належної медичної допомоги. Потрібно вказати які діагнози на яких етапах було встановлено, в яких закладах і якими фахівцями, яке лікування і в якому об’ємі було проведено, які наслідки цього лікування.
Обов’язково потрібно вказувати інші скарги, які стосуються роботи ЄСПЛ, як то неналежні умови перебування або надмірна тривалість тримання під вартою. Адже ці фактори також впливають на остаточну постанову ЄСПЛ.
Згідно Заяви 66139/16, було постановлено компенсацію у розмірі 9750 євро за діагноз “Хронічний остеохондроз, ускладнений міжхребцевою грижею, що супроводжується постійним болем”, встановленими недоліками лікування “відсутність або затримка медичного обстеження, відсутність/затримка у медикаментозному лікуванні”, тривалістю 4 місяці, і при наявності іншої скарги за усталеною практикою ЄСПЛ “неналежні умови тримання під варто” у вигляді “неналежна кімнатна температура, відсутність або неналежна якість засобів гігієни, відсутність або обмежений доступ до проточної води, відсутність приватності використання туалету”.
По Заяві 2806/18 було постановлено компенсацію в розмірі 7500 євро за “серцеву патологію, артеріальну гіпертензію третьої стадії, деформуючий артроз обох кульшових суглобів”, встановлено недоліки у лікуванні “Непроведення операції лівого тазостегнового суглоба, невиконання судових рішень, відповідно до яких слід було провести всебічну експертизу стану здоров’я заявника, спрямовану на надання йому медичної допомоги, що відповідає стану його здоров’я” понад три роки.
По Заяві 65544/11 було постановлено компенсацію в розмірі 10000 євро за кілька скарг: ненадання йому належної медичної допомоги під час тримання під вартою; незаконність, необґрунтованість та надмірну тривалість тримання його під вартою під час досудового слідства; відсутність права на ефективний судовий перегляд законності тримання його під вартою; необґрунтовану тривалість кримінального провадження щодо нього відсутність в його розпорядженні ефективного національного засобу юридичного захисту у зв’язку із зазначеними скаргами.
По Заяві 22273/12 було постановлено компенсацію у розмірі 5250 євро за ненадання належної медичної допомоги по діагнозу “ВІЛ, ускладенення, супутні захворювання” протягом двох років.
По Заяві 17491/19 було постановлено компенсацію в розмірі 9750 євро за діагноз “ВІЛ/СНІД, гепатит, супутні дерматологічні захворювання”, за “Відсутність/затримка консультації зі спеціалістом, відсутність/затримка медикаментозного лікування” протягом 4 років. А також при наявності інших скарг у ЄСПЛ – “надмірна тривалість кримінального провадження” більше 5 років; “надмірна тривалість тримання під вартою” понад 4 роки.
Додатково ЄСПЛ постановляє компенсувати витрати за роботу юристів.
Як правильно оформити Заяву у ЄСПЛ – дізнайтеся за посиланням: https://www.90-05-10.com/vymohy_do_zaiavy_u_espl/
Як Ви можете переконатися із прикладів вище – на розмір компенсації впливає великий перелік факторів і правильність їх подання у документах. Тому, обов’язково замовте консультацію нашого юриста для вчасного та коректного подання заяви у ЄСПЛ.
Напишіть Ваш контактний номер телефона у форму нижче та натисніть “Замовити дзвінок”, і ми зателефонуємо та надамо Вам інформацію про наші послуги.
європейський суд з прав людини, рішення єспл, зразок заяви до європейського суду з прав людини, звернення до європейського суду з прав людини, европейский суд по правам человека, практика єспл, еспл, “ЄСПЛ”, європейський суд, рішення європейського суду, європейський суд прав людини, заява до європейського суду з прав людини, представництво адвоката, еспч как подать жалобу, рішення європейського суду з прав людини, заява до європейського суду, международный суд по правам человека, заява до європейського суду з прав людини зразок, практика європейського суду з прав людини, зразок заяви до єспл, європейський суд з прав людини рішення, европейский суд по правам человека украина, європейський суд з прав людини україна, юрист еспч, еспч сайт, коли людина може звернутися до європейського суду з прав людини, порядок звернення до європейського суду з прав людини, виконання рішень єспл, рішення єспл проти україни, заява до єспл зразок, європейський суд з прав людини сайт, єспл рішення, формуляр заяви до єспл, заява до європейського суду з прав людини у цивільній справі, звернення до європейського суду з прав людини зразок, європейський суд з прав людини може розглядати, як правильно оформити заяву до єспл, зразок заяви до європейського суду, які скарги не розглядає європейський суд, єспл сайт, заповнений формуляр заяви до європейського суду з прав людини, формуляр заяви до єспл 2022, виконання рішень європейського суду з прав людини, європейський суд з прав людини офіційний сайт, виконання рішень європейського суду з прав людини в україні, зразок заяви до єспл у цивільній справі, європейський суд з прав людини це, сайт європейського суду з прав людини, де знаходиться європейський суд з прав людини, коли людина може звернутися до європейського суду, заява до єспл приклад, “право суд”, як звернутися до європейського суду з прав людини, де знаходиться європейський суд, умови подання скарги до єспл, адвокат еспч, как подать заявление в европейский суд, європейський суд з прав людини адреса, адвокат єспл, Адвокат у Євро Суд Прав Людини, Професіонали по ЄСПЛ, Адвокат в ЕСПЧ, Професійна допомога в ЄСПЛ, Юристи у Євро Суд Прав Людини, Підготовка скарги в ЄСПЛ, Консультуємо по скарзі в ЄСПЛ, Помогаем в ЕСПЧ, Приклади постанов ЄСПЛ, ЄСПЛ як подати скаргу, Как писать Заявление в ЕСПЧ, Якісно ведемо справу в ЄСПЛ, Надаємо повну допомогу в ЄСПЛ, Отримай всю інформацію по ЄСПЛ, ЄСПЛ: аналіз скарги і справи