Ви можете завантажити заповнений примірник заяви у форматі pdf, якщо маєте ліцензійну програму Adobe Acrobat Reader(натисніть на посилання; на сторінці, яка відкриється, вгорі праворуч натисніть кнопку у вигляді стрілки направленої вниз – “Завантажити”; після цього файл завантажиться і Ви зможете його відкрити у ліцензійному Adobe Acrobat Reader, який потрібно завантажити із сайта команії Adobe):
https://www.90-05-10.com/Zrazok_zapovnenoi_zaiavy_u_ESPL.pdf
Або можете завантажити цей же заповнений примірник, але поданий як окремі фото кожної сторінки примірника заяви: https://www.90-05-10.com/Zrazok_zaiavy_u_ESPL, foto.rar
Якщо Ви вирішили подати заяву до Суду, будь ласка, переконайтеся, що вона відповідає вимогам статті 47 Регламенту Суду, що визначає інформацію та документи, які слід надати.
Ненадання будь-якої інформації чи документів, що вимагаються за статтею 47 параграфи 1 та 2, призведе до того, що Ваші скарги не будуть розглянуті Судом. Вам необхідно обов’язково заповнити всі рубрики заяви.
Стаття 47:
1. Кожна заява, відповідно до статті 34 Конвенції, подається на бланку, наданому Секретаріатом, якщо Суд не вирішить інакше. Заява повинна містити всю інформацію, яка вимагається у відповідних частинах формуляру. В ній мають бути зазначені:
(a) ім’я, дата народження, громадянство та адреса заявника і, якщо заявник є юридичною особою, повна назва, дата створення чи реєстрації, офіційний реєстраційний номер (за наявності) та офіційна адреса;
(b) якщо у заявника є представник, ім’я останнього електронна адреса; , адреса, номери телефону і факсу та
(c) якщо у заявника є представник, дата та оригінал підпису заявника в розділі формуляру, відведеного для довіреності; також у цьому розділі формуляру має бути оригінал підпису представника на підтвердження його/її згоди діяти в інтересах заявника;
(d) найменування Договірної Сторони або Сторін, проти яких подається заява;
(e) стислий і розбірливий виклад фактів; (f) стислий і розбірливий виклад стверджуваного порушення (порушень) Конвенції та відповідних аргументів;
(g) стислий виклад інформації про дотримання заявником умов прийнятності, викладених у статті 35 § 1 Конвенції.
2. (a) Інформація, вказана вище в пунктах з 1 (e) по 1 (g) і викладена у відповідній частині формуляру, має бути достатньою для того, щоб Суд міг визначити суть та обсяг заяви, не звертаючись до інших документів;
(b) Проте, заявник може доповнити цю інформацію у вигляді додатків до формуляру з викладом подробиць щодо фактів, стверджуваних порушень Конвенції та відповідних аргументів. Ця інформація повинна бути викладена не більше, ніж на 20-ти сторінках.
3.1. Формуляр повинен бути підписаний заявником чи його представником. До нього слід додати: (a) копії документів щодо судових та інших рішень чи заходів, на які скаржиться заявник; (b) копії документів та рішень, які показують, що заявник використав усі внутрішні засоби правового захисту, а також дотримався терміну, вказаного у статті 35 § 1 Конвенції; (c) за наявності, копії документів стосовно будь-якої іншої процедури міжнародного розслідування чи врегулювання, які мають відношення до справи; (d) якщо заявник є юридичною особою, як це визначено в пункті 1 (а) статті 47, документ(и) на підтвердження того, що фізична особа, яка подала заяву, має право або уповноважена представляти інтереси заявника.
3.2. Документи, які додаються на підтримку заяви, повинні бути надані в хронологічному порядку, пронумеровані та чітко позначені.
4. Заявники, які не бажають оприлюднення перед громадськістю даних про свою особу, мають це зазначити і також викласти підстави, які б виправдовували такий відступ від загального правила про вільний доступ громадськості до інформації щодо провадження в Суді. Суд може задовольнити запит про анонімність або надати її з власної ініціативи.
5.1. Якщо вимоги, викладені в пунктах 1, 2 і 3 цієї статті , не були дотримані, Суд не розглядатиме заяву. Винятками є наступні випадки:
(a) якщо заявник надав ґрунтовні пояснення про причини невиконання цих вимог;
(b) якщо заява містить запит про вжиття термінових заходів;
(c) якщо Суд прийме відповідне рішення з власної ініціативи або на прохання заявника.
5.2. В усякому разі, Суд може звернутися до заявника в будь-якій формі та будь-яким способом за наданням додаткової інформації чи документів у визначений Судом термін.
6. (a) Датою подання заяви, відповідно до статті 35 § 1 Конвенції, є дата, коли формуляр, що відповідає всім вимогам цієї статті, був надісланий на адресу Суду. Датою відправлення вважатиметься дата поштового штемпеля.
(b) Незважаючи на це, Суд може, якщо вважатиме це виправданим, вирішити, що датою подання заяви повинна вважатися інша дата.
7. Заявники повинні інформувати Суд про зміни їхньої адреси чи будь-яких обставин, що мають відношення до заяви.
Файл відкриття провадження у суді (англійською мовою): https://www.echr.coe.int/Documents/PD_institution_proceedings_ENG.pdf.
Належно оформлена заява буде розглянута Судом, але це не означає, що така заява буде обов’язково визнана прийнятною. Для оцінки прийнятності Заяви Ви можете звернутися до юриста, вказавши свій номер телефона у форму внизу цієї сторінки.
Формуляр заяви треба завантажити, заповнити, роздрукувати і надіслати до Суду поштою разом з усіма необхідними документами. Не допускається жоден інший формуляр. Нижче надано перелік документів, які допоможуть Вам у правильному заповненні формуляра заяви.
Формуляр працюватиме коректно тільки з програмою Adobe Reader 9 чи з пізнішою версією і підтримується лише операційними системами Windows і Mac OS X. Будь ласка, переконайтеся, що програма Adobe Reader встановлена на вашому комп’ютері (завантажити програму можна на сайті www.adobe.com).
1. Зберегти копію формуляру:
– Натисніть правою кнопкою миші на посилання нижче;
– Виберіть опцію “Зберегти об’єкт як”, або “Зберегти посилання як”;
– Збережіть формуляр на Вашому комп’ютері в обраному місці;
2. Заповнити формуляр заяви:
– Відкрийте попередньо збережену копію формуляру з допомогою програми Adobe Reader;
– Заповніть формуляр заяви та збережіть його;
– Після заповнення заяви роздрукуйте її, поставте свій підпис та відправте поштою до Суду.
Порожній бланк Заяви у ЄСПЛ (натисніть на посилання; на сторінці, яка відкриється, вгорі праворуч натисніть кнопку у вигляді стрілки направленої вниз – “Завантажити”; після цього файл завантажиться і Ви зможете його відкрити у ліцензійному Adobe Acrobat Reader, який потрібно завантажити із сайта команії Adobe): https://www.90-05-10.com/Porozhniy_blank_zaiavy_u_ESPL.pdf
Якщо Ви подасте неповну заяву, вона не буде розглянута Судом, тому всі пункти формуляру мають бути заповнені належним чином.
Вимоги до Заяви у ЄСПЛ: https://www.90-05-10.com/vymohy_do_zaiavy_u_espl/
Нотатка для заповнення формуляра заяви: https://www.echr.coe.int/Documents/Application_Notes_UKR.pdf.
Файл довіреності: https://www.echr.coe.int/Documents/Authority_Form_UKR.pdf.
Напишіть Ваш контактний номер телефона у форму нижче та натисніть “Замовити дзвінок”, і ми зателефонуємо та надамо Вам інформацію про наші послуги.
європейський суд з прав людини, рішення єспл, зразок заяви до європейського суду з прав людини, звернення до європейського суду з прав людини, европейский суд по правам человека, практика єспл, еспл, “ЄСПЛ”, європейський суд, рішення європейського суду, європейський суд прав людини, заява до європейського суду з прав людини, представництво адвоката, еспч как подать жалобу, рішення європейського суду з прав людини, заява до європейського суду, международный суд по правам человека, заява до європейського суду з прав людини зразок, практика європейського суду з прав людини, зразок заяви до єспл, європейський суд з прав людини рішення, европейский суд по правам человека украина, європейський суд з прав людини україна, юрист еспч, еспч сайт, коли людина може звернутися до європейського суду з прав людини, порядок звернення до європейського суду з прав людини, виконання рішень єспл, рішення єспл проти україни, заява до єспл зразок, європейський суд з прав людини сайт, єспл рішення, формуляр заяви до єспл, заява до європейського суду з прав людини у цивільній справі, звернення до європейського суду з прав людини зразок, європейський суд з прав людини може розглядати, як правильно оформити заяву до єспл, зразок заяви до європейського суду, які скарги не розглядає європейський суд, єспл сайт, заповнений формуляр заяви до європейського суду з прав людини, формуляр заяви до єспл 2022, виконання рішень європейського суду з прав людини, європейський суд з прав людини офіційний сайт, виконання рішень європейського суду з прав людини в україні, зразок заяви до єспл у цивільній справі, європейський суд з прав людини це, сайт європейського суду з прав людини, де знаходиться європейський суд з прав людини, коли людина може звернутися до європейського суду, заява до єспл приклад, “право суд”, як звернутися до європейського суду з прав людини, де знаходиться європейський суд, умови подання скарги до єспл, адвокат еспч, как подать заявление в европейский суд, європейський суд з прав людини адреса, адвокат єспл, Адвокат у Євро Суд Прав Людини, Професіонали по ЄСПЛ, Адвокат в ЕСПЧ, Професійна допомога в ЄСПЛ, Юристи у Євро Суд Прав Людини, Підготовка скарги в ЄСПЛ, Консультуємо по скарзі в ЄСПЛ, Помогаем в ЕСПЧ, Приклади постанов ЄСПЛ, ЄСПЛ як подати скаргу, Как писать Заявление в ЕСПЧ, Якісно ведемо справу в ЄСПЛ, Надаємо повну допомогу в ЄСПЛ, Отримай всю інформацію по ЄСПЛ, ЄСПЛ: аналіз скарги і справи