Постанови ЄСПЛ: Неналежні умови тримання під вартою – Куцак і Партнери

Постанови ЄСПЛ: Неналежні умови тримання під вартою

Компенсації щодо скарг на “Неналежні умови тримання під вартою та на відсутність у національному законодавстві ефективного засобу юридичного захисту” оцінюються в залежності від якості умов перебування та тривалості перебування у цих умовах.

Так, наприклад, по Заяві № 60456/19 було постановлено компенсувати 9800 євро збитків. Збитки описані як “Переповненість, відсутність свіжого повітря, пасивне паління, цвіль або бруд у камері, камера заражена паразитами/гризунами, відсутність приватності для використання туалету, відсутність або неналежна якість гігієнічних засобів, низька якість продуктів харчування, відсутність або обмежений доступ до душу, відсутність або недостатнє електричне освітлення” тривалістю перебування у цих умовах “більше 4 років, 8 місяців та 16 днів” у приміщенні на “50 ув’язнених 2,5 кв.м.” на одну людину.

Інший приклад – Заява 40059/19 – передбачає компенсацію 800 євро за перебування у камері з площею на одну людину “3.58 кв.м” в умовах “відсутність або неналежна якість засобів гігієни, цвіль або бруд у камері, неналежна температура, відсутність або недостатнє електричне освітлення, відсутність або недостатнє природне освітлення, відсутність або обмежений доступ до водопровідної води, відсутність або обмежений доступ до душу, відсутність або обмежений доступ до теплої води, переповненість камери, низька якість питної води, відсутність свіжого повітря, відсутність або погана якість постільної білизни, камера заражена паразитами/гризунами, низька якість продуктів харчування, відсутність необхідної медичної допомоги, відсутність або недостатня кількість фізичних вправ на свіжому повітрі, відсутність приватності для туалету, відсутність туалетних засобів” протягом “1 місяця та 11 днів”.

По Заяві 64639/19 постановлено компенсацію 3100 євро за “11 місяців та 17 днів” перебування у приміщенні на “3 ув’язнених 2.5 кв.м” на кожного, в умовах “Переповненість, відсутність або обмежений доступ до душу, відсутність або недостатня кількість продуктів харчування, погана якість харчування, відсутність свіжого повітря, відсутність або недостатнє електричне освітлення, відсутність або недостатній доступ до природного освітлення, відсутність або погана якість постільної білизни, відсутність або обмежений доступ до питної води, відсутність туалетних засобів”.

Додотково ЄСПЛ постановляє компенсувати витрати на роботу юристів.

Як правильно оформити Заяву у ЄСПЛ – дізнайтеся за посиланням: https://www.90-05-10.com/vymohy_do_zaiavy_u_espl/

Щоб оцінити достатність підстав для скарги – замовте нашу консультацію. Вартість консультації адвоката – 800 грн. На консультації Ви дізнаєтеся про всі етапи процесу, свої перспективи на перемогу та потенційну компенсацію.

Напишіть Ваш контактний номер телефона у форму нижче та натисніть “Замовити дзвінок”, і ми зателефонуємо та надамо Вам інформацію про наші послуги.

phone
Юридична фірма
4.9
На основі 35 відгуків
powered by Google
Ольга Григоруца
Ольга Григоруца
20:59 20 Jul 21
Юридична фірма "Куцак і Партнери" - це професіоналізм, компетентність та інформативність. Особлива подяка Олені Матвіївні за вичерпну інформацію щодо мого питання, за її людяність та підтримку. Завдяки цьому я знаю, як мені діяти.Щиро рекомендую!
Тина Попова
Тина Попова
17:52 20 Jul 21
Дуже дякуємо за співпрацю Юридичній фірмі "Куцак і Партнери" ! Олена Матвіївна вміє діяти у нестандартних ситуаціях, оперативно виконувала поставлені завдання і має високий рівень компетентності у своїй справі. До того ж, дуже приємна людина з високими моральними цінностями.
Максим Кольба
Максим Кольба
12:45 20 Jul 21
Щиро дякую юридичній фірмі "Куцак і Партнери".Здавалося безнадійна ситуація, і я сам майже здався і вже не вірив в успіх. Ви переконали мене йти до кінця. Ми знайшли тонкі моменти в нашій справі, виробили політику захисту наших прав і відстояли наші інтереси. Я залишився задоволеним від співпраці з Вами. Тепер я знаю, що в разі будь-яких ситуацій, де мені буде необхідна допомога юристів я буду йти тільки до Вас!
Vladyslav Shubravskyi (AMOSOV)
Vladyslav Shubravskyi (AMOSOV)
12:37 20 Jul 21
Якщо потрібна дійсна професійна юридична допомога, то краще фірми, ніж "Куцак та Партнери", в Чернівцях не знайти!Консультації, представництво інтересів у суді, медіація та досудове врегулювання спорів, юридичний супровід підприємства - ось основний перелік послуг, якими я користувався за довгий час моєї співпраці з Юридичною фірмою "Куцак та Партнери". Завжди я отримував потрібний мені результат.Рекомендую.
Болонна Христина (Студент БДМУ)
Болонна Христина (Студент БДМУ)
17:10 12 May 21
Дякую "Куцак і Партнери" за ваш професіоналізм!Окрема подяка Олені Матвіївні за вичерпне консультування у моїх питаннях та допомогу на всіх етапах вирішення питання.Ви справжні професіонали своєї справи. Можу щиро рекомендувати вас друзям та знайомим.
Переглянути всі відгуки
js_loader

Ключові слова для пошуку:

європейський суд з прав людини, рішення єспл, зразок заяви до європейського суду з прав людини, звернення до європейського суду з прав людини, европейский суд по правам человека, практика єспл, еспл, “ЄСПЛ”, європейський суд, рішення європейського суду, європейський суд прав людини, заява до європейського суду з прав людини, представництво адвоката, еспч как подать жалобу, рішення європейського суду з прав людини, заява до європейського суду, международный суд по правам человека, заява до європейського суду з прав людини зразок, практика європейського суду з прав людини, зразок заяви до єспл, європейський суд з прав людини рішення, европейский суд по правам человека украина, європейський суд з прав людини україна, юрист еспч, еспч сайт, коли людина може звернутися до європейського суду з прав людини, порядок звернення до європейського суду з прав людини, виконання рішень єспл, рішення єспл проти україни, заява до єспл зразок, європейський суд з прав людини сайт, єспл рішення, формуляр заяви до єспл, заява до європейського суду з прав людини у цивільній справі, звернення до європейського суду з прав людини зразок, європейський суд з прав людини може розглядати, як правильно оформити заяву до єспл, зразок заяви до європейського суду, які скарги не розглядає європейський суд, єспл сайт, заповнений формуляр заяви до європейського суду з прав людини, формуляр заяви до єспл 2022, виконання рішень європейського суду з прав людини, європейський суд з прав людини офіційний сайт, виконання рішень європейського суду з прав людини в україні, зразок заяви до єспл у цивільній справі, європейський суд з прав людини це, сайт європейського суду з прав людини, де знаходиться європейський суд з прав людини, коли людина може звернутися до європейського суду, заява до єспл приклад, “право суд”, як звернутися до європейського суду з прав людини, де знаходиться європейський суд, умови подання скарги до єспл, адвокат еспч, как подать заявление в европейский суд, європейський суд з прав людини адреса, адвокат єспл, Адвокат у Євро Суд Прав Людини, Професіонали по ЄСПЛ, Адвокат в ЕСПЧ, Професійна допомога в ЄСПЛ, Юристи у Євро Суд Прав Людини, Підготовка скарги в ЄСПЛ, Консультуємо по скарзі в ЄСПЛ, Помогаем в ЕСПЧ, Приклади постанов ЄСПЛ, ЄСПЛ як подати скаргу, Как писать Заявление в ЕСПЧ, Якісно ведемо справу в ЄСПЛ, Надаємо повну допомогу в ЄСПЛ, Отримай всю інформацію по ЄСПЛ, ЄСПЛ: аналіз скарги і справи