Допомога військового адвоката – Куцак і Партнери

Допомога військового адвоката

Ми є досвідченими військовими адвокатами, які уже 22 роки працюють у Чернівцях та по всій Україні. Ми всі родом із Чернівців та Чернівецької області – території на пересіченні кількох культур, і чудово розуміємо характер чернівчан. Від самого початку ми розширювали перелік своїх послуг залежно від потреб суспільства. Сьогодні найбільш затребуваними є послуги адвокатів у воєнних справах та у захисті прав призовників, мобілізованих та військовослужбовців, їх можливості перетинати кордон!

Ми надаємо консультації, на яких повністю розбираємо ситуацію клієнта, розповідаємо про можливі варіанти розвитку подій, методи захисту прав, оцінюємо вартість кожного із підходів та пропонуємо клієнтові ці варіанти на вибір. В багатьох випадках клієнтові достатньо тільки однієї нашої консультації, а далі клієнт може сам продовжити рух по інстанціях із детально розписаним нами планом дій. Інколи клієнт не має бажання або часу самостійно витрачати час на оформлення документів та судові засідання, тому справу повністю ведемо ми, а клієнтові надаємо стислі звіти по виконаній роботі.

Первинна юридична консультація військового адвоката у Чернівцях, у телефонному режимі, є безоплатною. Якщо Ваше питання потребує глибшого обговорення, то ми запишемо Вас на детальну консультацію, яка є платною і становить кілька сотень гривень. Як у офісі – так і дистанційно, бо ми також надаємо дистанційні консультації.
Ціна на послуги військового адвоката є договірною, бо залежить від складності справи та обсягу роботи, яку потрібно буде виконати адвокату для досягнення успіху у Вашій справі.
У Чернівцях клієнти до нас звертаються із такими ж справами як і по всій країні. Оскільки громадянин може звернутися до юриста за місцем перебування, за місце реєстрації, у місті де перебуває проїздом, або просто замовити дистанційну консультацію із будь-якого місця країни чи всієї Землі, бо ми також надаємо англомовні дистанційні консультації.

Головні справи військового адвоката – питання, які стосуються військової служби, призову та мобілізації, порушення статуту та законів військовослужбовцями. Наші адвокати надають різноманітні юридичні консультації, допомагають із відстрочкою від призову, якісним супроводом мобілізації за фахом, правильною постановкою та зняттям із військового обліку у воєнний час.

Ми успішно допомагаємо із поїздками за кордон у воєнний час волонтерам та військовозобов’язаним, допомагаємо отримати дозволи на виїзд підприємцям для ведення бізнесу та різним фахівцям для проходження навчання або участі у конференціях, громадянам для різного роду важливих поїздок.

Наші військові адвокати допомагають зі звільненням із військової служби на законних підставах, вчасним виходом на пенсію військовослужбовців, перерахунком військової пенсії, перерахунком заробітної плати, ми відсуджуємо заборгованості по заробітних платах військовослужбовцям швидко та у повному обсязі. Ми допомагаємо встановити статус УБД, АТО, ООС, із отриманням пільг, виплат за речове забезпечення, додаткових виплат, стягнення бойових виплат, допомагаємо оскаржувати відмову командира у переведенні із однієї частини в іншу або зміні військової облікової спеціальністі.
Ми надаємо юридичну допомогу сім’ям та родичам загиблих або зниклих безвісти військовослужбовців в отриманні виплат у повному обсязі.

Наші військові адвокати допомагають оскаржувати висновки ВЛК (військово-лікарських комісій) у ЦВЛК (центральної військово-лікарської комісії), доводити справжність медичних діагнозів, які свідчать про непридатність до військової служби. Ми допомагаємо отримати направлення на лікування у госпіталь в разі ігнорування рапортів вищим рівнем командування, доводимо факт набуття інвалідності та отримання пенсії з цього приводу. Медичні справи одні з найважчих, але ми давно ними займаємося і не боїмося труднощів.

Якщо ж Ви не встигли до нас звернутися вчасно, то ми якісно будемо захищати Вас у Суді. Бо маємо у цьому дуже багато досвіду – із 2014 року захищаємо військовослужбовців у кримінальних справах (як то самовільне залишення частини і дезертирство, невиконання наказу командира, убивство, жорстоке поводження із полоненим та інші), по адміністративних правопорушеннях, а у 2022 році захистили права десятків тих, чиї права командири регулярно порушували, або тих, кого чиновники хотіли вирвати із суспільства та примусити виконувати завдання, до яких громадяни не були придатними.

Чиновники поважають нас за якісне знання законів, дотримання приписів, і непоступну позицію в захисті клієнта! Клієнти довіряють нам свою проблему, бо ми вирішуємо її для них вчасно та якісно!

Адреса нашого офісу – Чернівці, вулиця Тараса Шевченка, 28, офіс 103. Наш офіс на мапі міста: www.90-05-10.com/contact

Напишіть Ваш контактний номер телефона у форму нижче та натисніть “Замовити дзвінок”, і ми зателефонуємо Вам.

phone
Юридична фірма
4.9
На основі 35 відгуків
powered by Google
Ольга Григоруца
Ольга Григоруца
20:59 20 Jul 21
Юридична фірма "Куцак і Партнери" - це професіоналізм, компетентність та інформативність. Особлива подяка Олені Матвіївні за вичерпну інформацію щодо мого питання, за її людяність та підтримку. Завдяки цьому я знаю, як мені діяти.Щиро рекомендую!
Тина Попова
Тина Попова
17:52 20 Jul 21
Дуже дякуємо за співпрацю Юридичній фірмі "Куцак і Партнери" ! Олена Матвіївна вміє діяти у нестандартних ситуаціях, оперативно виконувала поставлені завдання і має високий рівень компетентності у своїй справі. До того ж, дуже приємна людина з високими моральними цінностями.
Максим Кольба
Максим Кольба
12:45 20 Jul 21
Щиро дякую юридичній фірмі "Куцак і Партнери".Здавалося безнадійна ситуація, і я сам майже здався і вже не вірив в успіх. Ви переконали мене йти до кінця. Ми знайшли тонкі моменти в нашій справі, виробили політику захисту наших прав і відстояли наші інтереси. Я залишився задоволеним від співпраці з Вами. Тепер я знаю, що в разі будь-яких ситуацій, де мені буде необхідна допомога юристів я буду йти тільки до Вас!
Vladyslav Shubravskyi (AMOSOV)
Vladyslav Shubravskyi (AMOSOV)
12:37 20 Jul 21
Якщо потрібна дійсна професійна юридична допомога, то краще фірми, ніж "Куцак та Партнери", в Чернівцях не знайти!Консультації, представництво інтересів у суді, медіація та досудове врегулювання спорів, юридичний супровід підприємства - ось основний перелік послуг, якими я користувався за довгий час моєї співпраці з Юридичною фірмою "Куцак та Партнери". Завжди я отримував потрібний мені результат.Рекомендую.
Болонна Христина (Студент БДМУ)
Болонна Христина (Студент БДМУ)
17:10 12 May 21
Дякую "Куцак і Партнери" за ваш професіоналізм!Окрема подяка Олені Матвіївні за вичерпне консультування у моїх питаннях та допомогу на всіх етапах вирішення питання.Ви справжні професіонали своєї справи. Можу щиро рекомендувати вас друзям та знайомим.
Переглянути всі відгуки
js_loader

Ключові слова для пошуку:

військовий юрист онлайн чат Україна, адвокат Чернівецька область з військових питань, послуги військового адвоката у Чернівцях, безкоштовна консультація військового адвоката Чернівці, військовий юрист Чернівці, адвокат з військових справ у Чернівцях, військовий юрист онлайн безкоштовно, військовий адвокат Чернівці, вартість послуг адвоката Чернівці, військовий адвокат, консультація військового юриста, адвокат з військових справ Чернівці, юристи Чернівці, військовий адвокат у Чернівцях, військовий юрист, військовий адвокат Чернівецька область, військовий адвокат Чернівці, військовий юрист у Чернівцях, адвокати Чернівці, юрист з військових справ Чернівці, військовий юрист Чернівецька область, військовий юрист Чернівці, адвокат з військових справ у Чернівецькій області, адвокат з військових справ Чернівці