Можемо консультувати дистанційно – Куцак і Партнери

Можемо консультувати дистанційно

Якщо Ви не бажаєте відвідувати офіс або не маєте такої можливості, то можете замовити дистанційну консультацію. Зазвичай клієнти обирають відеозв’язок месенджером – Viber, Telegram, WhatsApp. Також використовуємо Skype, Microsoft Teams, Zoom.
Вказані програми для відеозв’язку забезпечують високий рівень конфіденційності, який відповідає стандартам наших професійних юристів. З 2020 року навіть українські суди стали вести засідання по відеозв’язку внаслідок карантинних обмежень. І ця практика міцно закріпилася та стала повсюдно доступна.
В більшості випадків можна обійтися без використання паперових документів, натомість використати електронні документи, завірені електронним цифровим підписом. Обмін електронними документами виконуємо електронною поштою, месенджерами, файлообмінниками. Паперові документи пересилаємо кращими поштовими службами по всьому світі.
Застосування відеозв’язку дозволяє Вам вирішити справу з найменшим витратами часу. Адже замість тривалої поїздки – Ви отримаєте консультацію перебуваючи у власному кріслі.

Збережіть свій час – довірте своє питанням нам!

Але, якщо Ви потребуєте виключно живого спілкування, то наш офіс знаходиться у місті Чернівці за адресою вулиця Тараса Шевченка 28/103.

Консультація коштує 800 грн очно і дистанційно.

 

Напишіть Ваш контактний номер телефона у форму нижче та натисніть “Замовити дзвінок”, і ми зателефонуємо для ознайомлення Вас із нашими послугами.

phone
Юридична фірма
4.9
На основі 35 відгуків
powered by Google
Ольга Григоруца
Ольга Григоруца
20:59 20 Jul 21
Юридична фірма "Куцак і Партнери" - це професіоналізм, компетентність та інформативність. Особлива подяка Олені Матвіївні за вичерпну інформацію щодо мого питання, за її людяність та підтримку. Завдяки цьому я знаю, як мені діяти.Щиро рекомендую!
Тина Попова
Тина Попова
17:52 20 Jul 21
Дуже дякуємо за співпрацю Юридичній фірмі "Куцак і Партнери" ! Олена Матвіївна вміє діяти у нестандартних ситуаціях, оперативно виконувала поставлені завдання і має високий рівень компетентності у своїй справі. До того ж, дуже приємна людина з високими моральними цінностями.
Максим Кольба
Максим Кольба
12:45 20 Jul 21
Щиро дякую юридичній фірмі "Куцак і Партнери".Здавалося безнадійна ситуація, і я сам майже здався і вже не вірив в успіх. Ви переконали мене йти до кінця. Ми знайшли тонкі моменти в нашій справі, виробили політику захисту наших прав і відстояли наші інтереси. Я залишився задоволеним від співпраці з Вами. Тепер я знаю, що в разі будь-яких ситуацій, де мені буде необхідна допомога юристів я буду йти тільки до Вас!
Vladyslav Shubravskyi (AMOSOV)
Vladyslav Shubravskyi (AMOSOV)
12:37 20 Jul 21
Якщо потрібна дійсна професійна юридична допомога, то краще фірми, ніж "Куцак та Партнери", в Чернівцях не знайти!Консультації, представництво інтересів у суді, медіація та досудове врегулювання спорів, юридичний супровід підприємства - ось основний перелік послуг, якими я користувався за довгий час моєї співпраці з Юридичною фірмою "Куцак та Партнери". Завжди я отримував потрібний мені результат.Рекомендую.
Болонна Христина (Студент БДМУ)
Болонна Христина (Студент БДМУ)
17:10 12 May 21
Дякую "Куцак і Партнери" за ваш професіоналізм!Окрема подяка Олені Матвіївні за вичерпне консультування у моїх питаннях та допомогу на всіх етапах вирішення питання.Ви справжні професіонали своєї справи. Можу щиро рекомендувати вас друзям та знайомим.
Переглянути всі відгуки
js_loader

Ключові слова для пошуку: