Оформлення спадщини без приїзду в Україну – Куцак і Партнери

Оформлення спадщини без приїзду в Україну

Наша команда професійних юристів виконає для Вас оформлення спадщини дистанційно, аби Ви присвятили свій час важливішим справам.

Для цього Вам потрібно надати нам “Заяву про прийняття спадщини”, завірену у нотаріуса в країні Вашого перебування, та звичайний для спадкування перелік паперів:
– копія Вашого паспорта;
– копія Вашого РНОКПП;
– підписана Вами заява про прийняття спадщини;
– документи, які підтверджують Ваші родинні зв’язки із спадкодавцем;
– свідотство про смерть спадкодавця;
– копія паспорта спадкодавця;
– РНОКПП спадкодавця;
– довідка про місце реєстрації спадкодавця на момент смерті, в якій потрібно зазначити усіх осіб, які проживали разом із спадкодавцем на момент смерті.
Якщо у Вас відсутні якісь із вказаних документів, то Ви можете нам доручити їхнє оформлення, пошук або відновлення.

Довірте нам вирішення Вашого питання, отримайте бажаний результат і зекономте свої зусилля та час.
Ми можемо консультувати Вас дистанційно, аби Ви могли простіше і швидше отримати допомогу. Детальніше читайте за посиланням: https://www.90-05-10.com/konsult-onlayn.

Напишіть Ваш контактний номер телефона у форму нижче та натисніть “Замовити дзвінок”, і ми зателефонуємо для ознайомлення Вас із нашими послугами.

phone
Юридична фірма
4.9
На основі 35 відгуків
powered by Google
Ольга Григоруца
Ольга Григоруца
20:59 20 Jul 21
Юридична фірма "Куцак і Партнери" - це професіоналізм, компетентність та інформативність. Особлива подяка Олені Матвіївні за вичерпну інформацію щодо мого питання, за її людяність та підтримку. Завдяки цьому я знаю, як мені діяти.Щиро рекомендую!
Тина Попова
Тина Попова
17:52 20 Jul 21
Дуже дякуємо за співпрацю Юридичній фірмі "Куцак і Партнери" ! Олена Матвіївна вміє діяти у нестандартних ситуаціях, оперативно виконувала поставлені завдання і має високий рівень компетентності у своїй справі. До того ж, дуже приємна людина з високими моральними цінностями.
Максим Кольба
Максим Кольба
12:45 20 Jul 21
Щиро дякую юридичній фірмі "Куцак і Партнери".Здавалося безнадійна ситуація, і я сам майже здався і вже не вірив в успіх. Ви переконали мене йти до кінця. Ми знайшли тонкі моменти в нашій справі, виробили політику захисту наших прав і відстояли наші інтереси. Я залишився задоволеним від співпраці з Вами. Тепер я знаю, що в разі будь-яких ситуацій, де мені буде необхідна допомога юристів я буду йти тільки до Вас!
Vladyslav Shubravskyi (AMOSOV)
Vladyslav Shubravskyi (AMOSOV)
12:37 20 Jul 21
Якщо потрібна дійсна професійна юридична допомога, то краще фірми, ніж "Куцак та Партнери", в Чернівцях не знайти!Консультації, представництво інтересів у суді, медіація та досудове врегулювання спорів, юридичний супровід підприємства - ось основний перелік послуг, якими я користувався за довгий час моєї співпраці з Юридичною фірмою "Куцак та Партнери". Завжди я отримував потрібний мені результат.Рекомендую.
Болонна Христина (Студент БДМУ)
Болонна Христина (Студент БДМУ)
17:10 12 May 21
Дякую "Куцак і Партнери" за ваш професіоналізм!Окрема подяка Олені Матвіївні за вичерпне консультування у моїх питаннях та допомогу на всіх етапах вирішення питання.Ви справжні професіонали своєї справи. Можу щиро рекомендувати вас друзям та знайомим.
Переглянути всі відгуки
js_loader

Ключові слова для пошуку: