Zasnovnycia – Куцак і Партнери

Олена Куцак

Засновниця юридичної фірми «Куцак і Партнери.

З 2001 року веду клієнтів у судах та позасудових спорах. Завдяки відмінним знанням, суворому характеру та багаторічному досвіду, я успішно супроводжую справи, які потрібно завершити у стислі терміни, або проводити глибоку експертизу із залученням супутніх фахівців, або ж мінімізувати залученість клієнта у саму справу. Це вимагає високої інтенсивності та безпомилковості на кожному етапі, що я забезпечую за допомогою мого колективу досвідчених адвокатів. Тому обов'язково вкажіть свій контактний номер телефону, або ж самостійно зателефонуте нам за вказаними на сайті номерами.

Працюю онлайн із 2017 року

У перші роки роботи більшість наших клієнтів були із міста Чернівці та Чернівецької області. Але згодом територія нашої діяльності розширилася аж до Волинської, Рівненської, Житомирської, Вінницької областей. А від 2017 року ми усе більше послуг надавали дистанційно, що дозволяє клієнтам зберегти свій час і отримати консультацію будь-де і будь-коли. З 2020 року, коли українські суди стали повсюдно вести засідання онлайн, більшість послуг стали дистанційними, що економить час та додає зручності нашим клієнтам. Особливо тим, хто перебуває за кордоном України.

The University of Delaware

American law for ukrainian legal professionals. 2000.

Членство у "Асоціації правників України."

Асоціація об'єднує українських правників різних напрямків юридичної професії з метою сприяння розбудові правової держави, втіленню в життя принципу вурховенства права та розвитку юридичної професії в Україні, організації неформального спілкування правників та захисту їх професійних та інших інтересів. 2012р.

Чернівецький торговельно-економічний інститут Київського національного торговельно-економічного університету.

Спеціаліст з менеджменту організацій. 2006.

Чернівецький державний університет імені Ю.Федьковича.

Диплом з відзнакою за спеціальністю "Правознавство". 1999.

Свідотство про реєстрацію "КУЦАК і ПАРТНЕРИ".

Свідотство про державну реєстрацію юридичної особи - мале приватне підприємство юридична фірма "КУЦАК і ПАРТНЕРИ". 2001.