Представництво у Європейському Суді з Прав Людини – Куцак і Партнери

Представництво у Європейському Суді з Прав Людини

Коли Вами вичерпано всі можливості в українських судах, тоді наші адвокати допоможуть Вам якісно подати скаргу до Європейського Суду з Прав Людини (ЄСПЛ), оскільки мають у цьому багаторічний досвід.

Ми виконаємо попередній аналіз справи, правильно оформимо заяву до ЄСПЛ, візьмемо участь у веденні справи, і допоможемо проконтролювати виконання прийнятого рішення ЄСПЛ державою Україна.

Якщо Ви задаєтеся питанням “коли людина може звернутися до ЄСПЛ”, то варто отримати нашу консультацію для виконання попередньої оцінки справи. Бо ми глибоко вивчаємо практику Європейського Суду з Прав Людини, і наша допомога дозволить уникнути витрат у тому випадку, коли підстав для розгляду справи у ЄСПЛ не є достатньо і коли Ваші шанси на перемогу не є переконливими.

Позов до ЄСПЛ вимагає подання документів згідно затверджених форм, інакше Ваше звернення до ЄСПЛ можуть відхилити і Ви не встигнете повторно подати заяву до ЄСПЛ на розгляд. Але допомога наших англомовних адвокатів забезпечить Вам правильне оформлення заяви до ЄСПЛ, і Ви встигнете її подати у короткий відведений строк.

Після завершення розгляду справи судом, ми допоможемо Вам проконтролювати виконання рішення ЄСПЛ державою Україна.

Наші професійні англомовні адвокати допоможуть Вам у ЄСПЛ із веденням справ щодо права спілкування із дитиною, визнання батьківства, неефективного розслідування справи про зґвалтування, принижуючого гідність поводження та катувань, примусової праці, переповненості камер, надмірної тривалості або незаконного тримання під вартою, перешкоджань листуванню із засудженим, відмови у відкритті провадження, тривалого зупинення справи, відмова у переведенні засудженого в заклад ближче до батьків, порушень при проведенні обшуку, невиконання рішень суду та інше.

Довірте нам вирішення Вашого питання, отримайте бажаний результат і зекономте свої зусилля та час.
Сайт ЄСПЛ українською мовою: http://surl.li/epand.
Зразок заяви до ЄСПЛ: http://surl.li/epamv. А як правильно оформити заяву до ЄСПЛ – підкажуть наші адвокати!

Консультація коштує 800 грн, під час якої Ви отримаєте план дій і розуміння остаточного результату.

Наш офіс знаходиться у м.Чернівці, але справи ми можемо вести і дистанційно – як по всій Україні, так і в Європі та Америці, оскільки наші адвокати є англомовними. Сам ЄСПЛ знаходиться у Стразбурзі, Франція, на кордоні з Німеччиною. І вся справа та супровід ведуться також дистанційно.

 

 

Напишіть Ваш контактний номер телефона у форму нижче та натисніть “Замовити дзвінок”, і ми зателефонуємо для ознайомлення Вас із нашими послугами.

phone