Складне розірвання шлюбу – Куцак і Партнери

Складне розірвання шлюбу

До нас звертаються для виконання складних розлучень, бо ми розривали шлюби із пошуком майна та активів, проведенням переговорів, наданням доказової бази, контролем за виконанням постанови суду, і не відволікали клієнтку від її щоденних справ.

Наші адвокати збережуть Ваш час і забезпечать спокій, бо достатньо однієї, навіть дистанційної, розмови з Вами для з’ясування поставленого завдання.

Якщо Вам необхідно швидко розірвати шлюб, то ми зосередимося на досудових переговорах (медіації), в тому числі за участю адвокатів іншої сторони.
Якщо бажаєте отримати максимальну компенсацію – наші адвокати знайдуть спільне майно та активи, що підлягають поділу, і доведуть Ваше право на них.
При наявності дітей ми відсудимо для них кращу нерухомість і фінансове забезпечення, доведемо необхідність виплат на якісну освіту та позашкільні заняття, опрацюємо питання щодо перетину кордону дітьми. І при цьому вбережемо дітей від потреби брати участь у розірванні шлюбу.
А по завершенню справи супроводимо швидке та ефективне виконання рішення суду.

Ми завжди направляємо хід справи у тому руслі, яке є важливим для нашого клієнта.

Консультація коштує 800 грн і очно, і дистанційно, на якій Ви отримаєте план дій і знатимете остаточний результат уже сьогодні!

Вартість усієї справи залежить від її складності та тривалості, які Ви дізнаєтеся на консультації.

 

Вкажіть контактний номер телефона у форму нижче та натисніть “Замовити дзвінок”, і ми зателефонуємо Вам для надання інформації про наші послуги.

phone