Складне розірвання шлюбу – Куцак і Партнери

Складне розірвання шлюбу

До нас звертаються для виконання складних розлучень, бо ми розривали шлюби із пошуком майна та активів, проведенням переговорів, наданням доказової бази, контролем за виконанням постанови суду, і не відволікали клієнтку від її щоденних справ.

Наші адвокати збережуть Ваш час і забезпечать спокій, бо достатньо однієї, навіть дистанційної, розмови з Вами для з’ясування поставленого завдання.

Якщо Вам необхідно швидко розірвати шлюб, то ми зосередимося на досудових переговорах (медіації), в тому числі за участю адвокатів іншої сторони.
Якщо бажаєте отримати максимальну компенсацію – наші адвокати знайдуть спільне майно та активи, що підлягають поділу, і доведуть Ваше право на них.
При наявності дітей ми відсудимо для них кращу нерухомість і фінансове забезпечення, доведемо необхідність виплат на якісну освіту та позашкільні заняття, опрацюємо питання щодо перетину кордону дітьми. І при цьому вбережемо дітей від потреби брати участь у розірванні шлюбу.
А по завершенню справи супроводимо швидке та ефективне виконання рішення суду.

Ми завжди направляємо хід справи у тому руслі, яке є важливим для нашого клієнта.

Консультація коштує 800 грн і очно, і дистанційно, на якій Ви отримаєте план дій і знатимете остаточний результат уже сьогодні!

Вартість усієї справи залежить від її складності та тривалості, які Ви дізнаєтеся на консультації.
Ми можемо консультувати Вас дистанційно, аби Ви могли простіше і швидше отримати допомогу. Детальніше читайте за посиланням: https://www.90-05-10.com/konsult-onlayn.

 

Вкажіть контактний номер телефона у форму нижче та натисніть “Замовити дзвінок”, і ми зателефонуємо Вам для надання інформації про наші послуги.

phone
Юридична фірма
4.9
На основі 35 відгуків
powered by Google
Ольга Григоруца
Ольга Григоруца
20:59 20 Jul 21
Юридична фірма "Куцак і Партнери" - це професіоналізм, компетентність та інформативність. Особлива подяка Олені Матвіївні за вичерпну інформацію щодо мого питання, за її людяність та підтримку. Завдяки цьому я знаю, як мені діяти.Щиро рекомендую!
Тина Попова
Тина Попова
17:52 20 Jul 21
Дуже дякуємо за співпрацю Юридичній фірмі "Куцак і Партнери" ! Олена Матвіївна вміє діяти у нестандартних ситуаціях, оперативно виконувала поставлені завдання і має високий рівень компетентності у своїй справі. До того ж, дуже приємна людина з високими моральними цінностями.
Максим Кольба
Максим Кольба
12:45 20 Jul 21
Щиро дякую юридичній фірмі "Куцак і Партнери".Здавалося безнадійна ситуація, і я сам майже здався і вже не вірив в успіх. Ви переконали мене йти до кінця. Ми знайшли тонкі моменти в нашій справі, виробили політику захисту наших прав і відстояли наші інтереси. Я залишився задоволеним від співпраці з Вами. Тепер я знаю, що в разі будь-яких ситуацій, де мені буде необхідна допомога юристів я буду йти тільки до Вас!
Vladyslav Shubravskyi (AMOSOV)
Vladyslav Shubravskyi (AMOSOV)
12:37 20 Jul 21
Якщо потрібна дійсна професійна юридична допомога, то краще фірми, ніж "Куцак та Партнери", в Чернівцях не знайти!Консультації, представництво інтересів у суді, медіація та досудове врегулювання спорів, юридичний супровід підприємства - ось основний перелік послуг, якими я користувався за довгий час моєї співпраці з Юридичною фірмою "Куцак та Партнери". Завжди я отримував потрібний мені результат.Рекомендую.
Болонна Христина (Студент БДМУ)
Болонна Христина (Студент БДМУ)
17:10 12 May 21
Дякую "Куцак і Партнери" за ваш професіоналізм!Окрема подяка Олені Матвіївні за вичерпне консультування у моїх питаннях та допомогу на всіх етапах вирішення питання.Ви справжні професіонали своєї справи. Можу щиро рекомендувати вас друзям та знайомим.
Переглянути всі відгуки
js_loader

Ключові слова для пошуку:

стягнення аліментів, розлучення в Україні, аліменти, развод в украине, позов про стягнення аліментів, выбить алименты, розлучення, розподіл майна при розлученні, алименты, развод, отсудить алименты, адвокат, розподіл майна, максимальные алименты, поділ майна подружжя, адвокат по разводу, визначення місця проживання дитини, розлучення за кордоном, поділ майна при розлученні, адвокат в Украине, удержания алиментов, адвокати, расторжение брака, подати на розлучення, розірвання шлюбу, позбавлення батьківських прав, забрать алименты, консультация юриста, максимальні аліменти, адвокат по разводам, консультація з юристом, юрист консультація, як розлучитися якщо чоловік за кордоном, забрати аліменти, консультація юриста, процесс развода в украине, Адвокат Черновцы, адвокат развод, адвокат по бракоразводным процессам, развод юрист, адвокат для развода, адвокат бракоразводный процесс, юрист по разводам, адвокат расторжение брака, бракоразводный процесс в украине, адвокат при разводе, поділ майна після розлучення, процедура розлучення в україні, процес розлучення в україні, розлучення поділ майна, юрист для развода, развод в украине с ребенком, поділ майна, процедура развода в украине, розподіл майна подружжя, развестись в украине, оформить развод в украине, розлучитись онлайн, відсудити аліменти, як подати на развод онлайн, адвокат по разводу в Украине, розлучення з поділом майна, алименты срочно, аліменти терміново, вибити аліменти, отобрать алименты, адвокат із розлучень в Україні, поділ майни при розлученні