Zasnovnycia – Куцак і Партнери

Олена Куцак

Засновниця юридичної фірми «Куцак і Партнери.

З 2001 року веду клієнтів у судах та позасудових спорах. Завдяки відмінним знанням, суворому характеру та багаторічному досвіду - я успішно супроводжую справи, які потрібно завершити у стислі терміни, або проводити глибоку експертизу із залученням супутніх фахівців, або ж мінімізувати залученість клієнта у саму справу. Це вимагає високої інтенсивності та безпомилковості на кожному етапі, що я забезпечую за допомогою мого колективу досвідчених адвокатів. Тому обов'язково замовте нашу консультацію!

Працюю онлайн із 2017 року

У перші роки роботи більшість наших клієнтів були із міста Чернівці та Чернівецької області. Але згодом територія нашої діяльності розширилася аж до Волинської, Рівненської, Житомирської, Вінницької областей. А від 2017 року ми усе більше послуг надавали дистанційно, що дозволяє клієнтам зберегти свій час і отримати консультацію будь-де і будь-коли. З 2020 року, коли українські суди стали повсюдно вести засідання онлайн, більшість послуг стали дистанційними, що економить час та додає зручності нашим клієнтам. Особливо тим, хто перебуває за кордоном України.

The University of Delaware

American law for ukrainian legal professionals. 2000.

Членство у "Асоціації правників України."

Асоціація об'єднує українських правників різних напрямків юридичної професії з метою сприяння розбудові правової держави, втіленню в життя принципу вурховенства права та розвитку юридичної професії в Україні, організації неформального спілкування правників та захисту їх професійних та інших інтересів. 2012р.

Чернівецький торговельно-економічний інститут Київського національного торговельно-економічного університету.

Спеціаліст з менеджменту організацій. 2006.

Чернівецький державний університет імені Ю.Федьковича.

Диплом з відзнакою за спеціальністю "Правознавство". 1999.

Свідотство про реєстрацію "КУЦАК і ПАРТНЕРИ".

Свідотство про державну реєстрацію юридичної особи - мале приватне підприємство юридична фірма "КУЦАК і ПАРТНЕРИ". 2001.

phone
Юридична фірма
4.9
На основі 35 відгуків
powered by Google
Ольга Григоруца
Ольга Григоруца
20:59 20 Jul 21
Юридична фірма "Куцак і Партнери" - це професіоналізм, компетентність та інформативність. Особлива подяка Олені Матвіївні за вичерпну інформацію щодо мого питання, за її людяність та підтримку. Завдяки цьому я знаю, як мені діяти.Щиро рекомендую!
Тина Попова
Тина Попова
17:52 20 Jul 21
Дуже дякуємо за співпрацю Юридичній фірмі "Куцак і Партнери" ! Олена Матвіївна вміє діяти у нестандартних ситуаціях, оперативно виконувала поставлені завдання і має високий рівень компетентності у своїй справі. До того ж, дуже приємна людина з високими моральними цінностями.
Максим Кольба
Максим Кольба
12:45 20 Jul 21
Щиро дякую юридичній фірмі "Куцак і Партнери".Здавалося безнадійна ситуація, і я сам майже здався і вже не вірив в успіх. Ви переконали мене йти до кінця. Ми знайшли тонкі моменти в нашій справі, виробили політику захисту наших прав і відстояли наші інтереси. Я залишився задоволеним від співпраці з Вами. Тепер я знаю, що в разі будь-яких ситуацій, де мені буде необхідна допомога юристів я буду йти тільки до Вас!
Vladyslav Shubravskyi (AMOSOV)
Vladyslav Shubravskyi (AMOSOV)
12:37 20 Jul 21
Якщо потрібна дійсна професійна юридична допомога, то краще фірми, ніж "Куцак та Партнери", в Чернівцях не знайти!Консультації, представництво інтересів у суді, медіація та досудове врегулювання спорів, юридичний супровід підприємства - ось основний перелік послуг, якими я користувався за довгий час моєї співпраці з Юридичною фірмою "Куцак та Партнери". Завжди я отримував потрібний мені результат.Рекомендую.
Болонна Христина (Студент БДМУ)
Болонна Христина (Студент БДМУ)
17:10 12 May 21
Дякую "Куцак і Партнери" за ваш професіоналізм!Окрема подяка Олені Матвіївні за вичерпне консультування у моїх питаннях та допомогу на всіх етапах вирішення питання.Ви справжні професіонали своєї справи. Можу щиро рекомендувати вас друзям та знайомим.
Переглянути всі відгуки
js_loader