Адвокатське супроводження підприємницької діяльності – Куцак і Партнери

Адвокатське супроводження підприємницької діяльності

Із 2001 року юридична фірма “Куцак і партнери” успішно супроводжує підприємців, від самозайнятих і до розгалуджених компаній.

Клієнти залучають наших адвокатів у всі юридичні питання, ми супроводжуємо всі переговори, перевіряємо всі договори, захищаємо всі інтереси клієнта перед Державою та у судах.
Ми допомагаємо підібрати правильну і зручну організаційно-правову форму ведення бізнесу, допоможемо в отриманні дозволів, ліцензій та патентів. Створюємо систему договорів із клієнтами і низку трудових угод. Контакти з контрагентами, англомовні переговори, супроводження укладення зовнішньо-економічних контактів, супроводження співпраці із банками та контролюючими органами – це і не тільки це – робота нашої команди професійних юристів по супроводженню підприємницької діяльності.
Ми розробляємо стратегії захисту в суді, формуємо позовні заяви, скарги та клопотання, готуємо доказову базу, залучаємо свідків та готуємо учасників процесу; оскаржуємо судові рішення та постанови, готуємо касаційні та апеляційні скарги; супроводжуємо виконання рішень суду.

Ціна консультації адвоката – 800 грн і очно, і дистанційно, на якій Ви отримаєте план дій і зможете впевнено продовжити роботу!

Напишіть Ваш контактний номер телефона у форму нижче та натисніть “Замовити дзвінок”, і ми зателефонуємо для ознайомлення Вас із нашими послугами.

phone